


Машинка UD2219A 2, 4G, аккумулятор, USB-зарядка, управление жестами, свет, 2 цвета
Трюкова машинка-перевертень на радіокеруванні та керуванні браслетом арт. UD2219A Трюкова машинка має потужні роликові колеса, які з легкістю долають будь-які перешкоди як у приміщенні, так і на вулиці. Повноприводна (вперед, назад, вправо, вліво), виконує повороти на 360°, переміщається всім корпусом, трансформується підняттям кузова. Керується як пультом керування, так і за допомогою браслета (браслет одягається на руку). Опускаючи трохи руку вперед — машинка мчить уперед, нахиляючи руку вправо або вліво — машинка об'їжджає перешкоди. Якщо машинка перевернулася — вона може рухатися далі незалежно від того, у якому положенні розміщений його корпус. Для роботи автомобіля необхідний акумулятор 3.7V (входить до набору). Браслет працює від батарейки 3V CR2032 (входить до набору). Пульт працює від 2 батарейок ААА (не входять до набору). Розмір машинки: 25-15 см (вироблена в масштабі 1:18) У наборі: машинка, пульт, браслет, акумулятор, USB-кабель. Розмір упаковки: 35-27-8 см
размер машинки: 25*15*7см
| Основные | |
|---|---|
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 50 мм |
| Высота | 17 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Разные цвета |
| Возрастная группа | 6+ |
| Тип модели | радиоуправляемая машина |
- Цена: 1 066 ₴

