
Опис
Інформація для замовлення
Опис товару Домашній турнік
настінний турнік для широкого схоплення:
відстань від стіни — 400 мм;
ширина — 1140 мм;
допустиме навантаження — 130 кг;
вага виробу — 15 кг
Характеристики товару Домашній турнік
| Ширина: | 115 см |
| Матеріал: | Метал |
| Перекладини: | Металеві |
| Виступ турніка вперед: | 40 см |
| Допустимі навантаження на спортуголок: | 130 кг |
| Тип кріплення: | до стіни |
| Вага товару: | 15 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Цвет: | Білий |
| Виробник: | Ладас |
- Ціна: 286 ₴

