

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Малюки обожнюють попастися в піску та можуть прокинути в пісочниці годинами, будуючи замки та роблячи пасочки. Невелика квадратна пісочниця розміром 1,5 x 1,5 метра прекрасно підійде для маленького дачної ділянки та займе мінімум простору. Пісочниця виготовлена з міцної сосни та вирізняється довгим терміном експлуатації завдяки просоченню антисептиком. Попри легкість, конструкція зможе витримати велику вагу. Вона обладнана двома зручними лавочками, тому дорослі зможуть не тільки придивитися за малюками, а й взяти участь разом із ними в грі. Вага конструкції всього 40 кілограмів.
Характеристики Дитяча пісочниця кольорова
| Ширина | 145 см |
| Довжина | 145 см |
| Матеріал | Сосна оброблена антисептиком |
| Вага товару | 50 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Кольоровий |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Тип | Пісочниця |
- Ціна: 3 108 ₴

