



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис — Коляска-люлька CAM Linea Classy
Приємний сучасний дизайн італійського виробника CAM, завжди тішитиме батьків новонародженого.
Особливості коляски-люльки CAM Linea Classy:
- корпус люльки — тканина/пластик, елегантний міський дизайн на капюшоні та накидці на ніжки;
- простора люлька, яку можна використовувати в автомобілі зі спеціальним кріпленням (кріплення продається окремо);
- зручна жорстка ручка, за допомогою якої можна переміщати дитину разом із люлькою;
- ручка на люльці коляски Cam Linea Classy має спеціальне нековзне покриття;
- люлька зроблена з пластику, всередині жодних витичних деталей люлька одним рухом встановлюється на шасі, причому у 2 положеннях: до себе та від себе;
- люлька має підголівник, який підіймається за допомогою спеціального важеля та встановлюється в 4 положеннях (нахил до 45 градусів), зручно під час годування малюка — люльку можна використовувати як гойдалку (на дні люльки спеціальні полози);
- дно люльки вентильоване;
- колиска призначена для дітей віком від 0 до 9 місяців;
- зручна ручка з покриттям із натуральної шкіри, регулюється за висотою з великим діапазоном і в трьох положеннях;
- шасі легко та компактно складаються, зручно для зберігання й перевезення в транспорті;
- у коляски Cam Linea Classy чотириколісне шасі, великі надувні колеса;
- у коляски міцна алюмінієва рама, яка складається книжкою;
- обладнаний кошиком для покупок середніх розмірів.
- розміри (дхШхВ): 87х61х101 см;
- розміри в складеному вигляді: 87х61х39 см;
- колеса 35 см;
- колиска: 75х32х20 см;
- вага: 15,1 кг;
- у комплекті сумка.
Характеристики
| Кількість дітей: | Коляски для однієї дитини |
|---|---|
| Ширина шасі: | 61 |
| Вага: | 15,1 кг |
| Кількість коліс: | Чотириколісні коляски |
| Поворотні колеса: | Немає |
| Перекидна ручка: | Немає |
| Наявність автокрісла: | Не передбачено |
| Колеса: | Надувні |
| Діаметр коліс: | 35 см |
| Розмір у розкладеному вигляді: | 87х61х101 см |
| Комплектація: | Сумка |
| Основні | |
|---|---|
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Поворотні передні колеса/колесо | Ні |
| Тип коляски | Коляска-люлька |
| Виробник | CAM |
| Комплектація коляски | Сумка для дитячих речей |
- Ціна: 17 400 ₴

