




Радіокерована модель 3-канального планера VolantexRC Firstar TW-767-1 зі штовхальним гвинтом і розмахом крил 758 мм. Комплектація RTF — літак повністю укомплектований і готовий до польотів.
Планер Firstar зі штовхальним гвинтом — без сумніву найкращий вибір як перший літак! Його особливістю є верхнє розташування штовхального пропелера, завдяки якому у разі падінь здебільшого не пошкоджуються основний двигун і сам пропелер. Фюзеляж, крило та оперення виготовлені з EPO (легкий спінений поліпропілен — матеріал схожий на пінопласт, але має велику гнучкість, пружність і легко піддається ремонту). Крило посилене для додаткової жорсткості та міцності.
Планер VolantexRC Firstar максимально спрощений для швидкого освоєння польотних навичок: компактний розмір і легка вага; просте 3-канальне керування; верхнє розташування крила, що забезпечує максимальну стабільність у повітрі; схема зі штовхальним гвинтом, рятувальна мотор і пропелер у разі падіння; конструкція без шасі для запуску планера з рук.
Особлива геометрія літака дає змогу літати як на високій швидкості, так і виконувати акробатичні фігури, використовуючи всю потужність встановленої колекторної системи, так і планувати на східних потоках повітря з вимкненим двигуном.
Літак комплектується сучасною 4-канальною апаратурою радіокерування на частоті 2.4Ghz з використанням кодування сигналу, що запобігає перешкодам, збільшує дистанцію керування до 300 метрів і дає змогу запускати безліч моделей одночасно.
Потрібне попереднє складання, яке займе не більш ніж 15 хвилин без використання додаткових інструментів. Додатково необхідні тільки 4 батарейки АА для апаратури радіокерування.
Особливості:
- Схема — планер високоплан;
- Комплектація RTF;
- Матеріал — EPO;
- 4-канальне радіокерування 2.4GHz;
- Безколекторна система;
- Наявність запчастин і сервісного обслуговування.
Характеристики:
- Розмах крила 750 мм;
- Довжина 536 мм;
- Польотна вага 200 г;
- Пропеллер 4.25x2.7;
- Безколекторний мотор 2208 4000kv;
- Регулятор 10А;
- Акумулятор LiPo 7.4V 500mAh;
- Сервоприводи: 2шт x 1.3 г;
- Час польоту: 7-10 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість каналів | 3 |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Виробник | VolantexRC |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Літак |
| Тип електродвигуна | Безколекторний |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час роботи від акумулятора | 10 хв |
| Розміри | |
| Ширина | 750 мм |
| Вага | 200 г |
| Довжина | 536 мм |
- Ціна: 3 400 ₴

