



Радіокерована модель реактивного літака VolantexRC Goshawk T45 TW-750-1 з розмахом крил 780 мм і безколекторним електродвигуном. Комплектація RTF — літак повністю укомплектований і готовий до польотів після нескладного збирання.
VolantexRC Goshawk T45 TW-750-1 — детальна копія американського навчально-тренувального літака "Boeing T-45 Goshawk". Модель виготовлена з розмахом крил 780 мм і виготовлена з надміцного матеріалу EPO (легкий пінополіпропілен — матеріал схожий на пінопласт, але має велику гнучкість, пружність і легко піддається ремонту).
Модель радіокерованого літака VolantexRC Goshawk T45 має всі переваги оригіналу. Схема з низьким розташуванням і особливою стрілоподібною геометрією крила формує аеродинамічні якості для надшвидкісних польотів. Потужний імпелер діаметром 64 мм із високотехнологічною безколекторною системою формує неймовірно сильну реактивну тягу, здатну розганяти літак понад 100 км/год! Живиться модель від сучасного Li-Pol акумулятора.
Модель Goshawk T45 TW-750-1 рекомендується лише пілотам із досвідом керування радіокерованими літаками. Високі швидкісні характеристики та чудова маневреність дають змогу демонструвати в небі все, на що здатний пілот.
Повноцінне чутливе 4-канальне керування забезпечує повний контроль над моделлю навіть на максимальній швидкості та можливість виконання фігур вищого пілотажу. Так само літак Goshawk T45 зберігає стабільність і на низьких швидкостях під час зльоту та посадки.
Літак комплектується сучасною 6-канальною апаратурою радіокерування на частоті 2.4Ghz з використанням кодування сигналу, що запобігає перешкодам, збільшує дистанцію керування до 300 метрів і дає змогу запускати безліч моделей одночасно. Можливість під'єднання апаратури до комп'ютерного симулятора істотно спростить навчання пілотам-початківцям.
Потрібне попереднє складання, яке займе не більш ніж 30 хвилин без використання додаткових інструментів. Додатково необхідні тільки 4 батарейки АА для апаратури радіокерування.
Особливості:
- Реактивна тяга (імпелер);
- Низьке розташування крила (низькоплан);
- Комплектація RTF;
- Матеріал — EPO;
- 6-канальне радіокерування 2.4GHz;
- Безколекторна система;
- Li-pol акумулятор;
- Наявність запчастин і сервісного обслуговування.
Характеристики:
- Розмах крила 780 мм;
- Довжина 880 мм;
- Польотна вага 560 г;
- Імпелер 64 мм;
- Безколекторний мотор 2810/4300KV;
- Регулятор 30А;
- Акумулятор Li-pol 3S 11.1V 1500mAh;
- Сервоприводи: 3шт x 9 г;
- Час польоту: 10 хвилин.
Комплектація
- Літак VolantexRC Goshawk T45 TW-750-1;
- Інструменти та мітки для збирання;
- Апаратура керування;
- З/у для Li-pol акумуляторів;
- Інструкція;
- Акумулятор Li-pol 3S 1500mAh.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість каналів | 6 |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Виробник | VolantexRC |
| Тип моделі | Літак |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип електродвигуна | Безколекторний |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Ємність акумулятору | 1500 мА/год |
| Час роботи від акумулятора | 10 хв |
| Розміри | |
| Ширина | 780 мм |
| Вага | 560 г |
| Довжина | 880 мм |
- Ціна: 5 600 ₴

