




Радіокерована модель літака VolantexRC Corsair F4U TW-748-1 з розмахом крил 840 мм і безколекторним електродвигуном. Комплектація RTF — літак повністю укомплектований і готовий до польотів після нескладного збирання.
VolantexRC Corsair F4U TW-748-1 — деталізовано копіює один із найвідоміших військових літаків 2-ї Світової Війни — "Корсар". Модель виготовлена з розмахом крил 840 мм. Фюзеляж, крило та оперення виготовлене з високоміцного матеріалу EPO (легкий спінений поліпропілен — матеріал схожий на пінопласт, але має велику гнучкість, пружність і легко піддається ремонту).
Літак VolantexRC Corsair F4U копіює не тільки зовнішній вигляд, але й чудові льотні якості винищувача "Корсар". Схема "низькоплан" із геометрією крила "зворотна чайка" надають особливу маневровість і призначені для виконання фігур вищого пілотажу.
Літак Corsair F4U TW-748-1 рекомендується досвідченим пілотам. Сильна тяга та високі швидкісні характеристики досягаються встановленою потужною безколекторною системою із силовим літієм-полімерним акумулятором. Повноцінне чутливе 4-канальне керування (оберти, кермо висоти, кермо напрямку, елерони) забезпечує абсолютний контроль над моделлю під час виконання акробатичних фігур будь-якої складності.
Літак комплектується сучасною 6-канальною апаратурою радіокерування на частоті 2.4Ghz з використанням кодування сигналу, що запобігає перешкодам, збільшує дистанцію керування до 300 метрів і дає змогу запускати безліч моделей одночасно. Можливість під'єднання апаратури до комп'ютерного симулятора істотно спростить навчання пілотам-початківцям.
Потрібне попереднє складання, яке займе не більш ніж 30 хвилин без використання додаткових інструментів. Додатково необхідні тільки 4 батарейки АА для апаратури радіокерування.
Особливості:
- Схема — низькокоплан;
- Крило типу «зворотна чайка»;
- Комплектація RTF;
- Матеріал — EPO;
- 6-канальне радіокерування 2.4GHz;
- Безколекторна система;
- Li-pol акумулятор;
- Наявність запчастин і сервісного обслуговування.
Характеристики:
- Розмах крила 840 мм;
- Довжина 700 мм;
- Польотна вага 420 г;
- Пропеллер 8060;
- Безколекторний мотор 2812/1250KV;
- Регулятор 20А;
- Акумулятор Li-pol 3S 11.1V 1000mAh;
- Сервоприводи: 3шт x 9 г;
- Час польоту: 15 хвилин.
Комплектація:
- Літак VolantexRC Corsair F4U TW-748-1;
- Інструменти та мітки для збирання;
- Апаратура керування;
- З/у для Li-pol акумуляторів;
- Інструкція;
- Запасні пропелери 3 шт.;
- Акумулятор Li-pol 3S 1000mAh.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість каналів | 6 |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Виробник | VolantexRC |
| Тип моделі | Літак |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип електродвигуна | Безколекторний |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Ємність акумулятору | 1000 мА/год |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Розміри | |
| Ширина | 840 мм |
| Вага | 420 г |
| Довжина | 700 мм |
- Ціна: 4 300 ₴

