




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрокачелі Graco Sweet Snuggle — це заспокійливий центр для новонароджених, який може гойдатися у всіх площинах і повністю створює відчуття заколисування в маминих руках. Цей центр буде завжди улюбленим місцем відпочинку дитини.
- Центр має 6 швидкостей гойдання, які дають змогу вибрати ідеальну швидкість;
- вибір мелодій: 10 пісень та 5 звуків природи;
- 5-точкові м'які ремені безпеки надають впевненості в безпеці вашого малюка;
- 4 положення для малюка сидячи та 2 з відкидною спинкою;
- яскраві м'які іграшки для розваги малюка;
- регульований капор захистить малюка від непотрібних йому зовнішніх подразників;
- є спеціальна подушка під голову;
- м'яка оббивка гойдалки (знімна);
- може працювати й від батарейок, і від адаптера;
| Комплектація | |
|---|---|
| Електронний музичний блок | Так |
| Навісний ігровий елемент | дуга з іграшками |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик |
| Виробник | Graco |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Країна виробник | США |
| Швидкість гойдання | 6 |
| Положення нахилу спинки | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри ігрової поверхні | 30 х 34 х 32 см |
- Ціна: 3 579 ₴






