
Синтезатор із мікрофоном — найкращий інструмент для юних талантів і майбутніх музикантів! Він поєднує все необхідне для натхненного навчання й гри: 61 клавіша, метроном, 200 ритмів, 200 тонів і 60 демонстраційних мелодій.
Синтезатор має функцію запису й відтворення, а також мікрофон, щоб можна було не лише грати, а й співати улюблені пісні.
Такий інструмент розвиває музикальний слух, увагу й фантазію, даруючи дитині справжню радість від музики!
Особливості:
- довжина синтезатора: 85 см;
- підсвічуваний екранчик;
- 61 клавіша;
- 200 тонів;
- 60 демо мелодій;
- метроном;
- програмування, запис та відтворення;
- 200 ритмів, звуки музичних інструментів;
- функція навчання;
- регулювання гучності;
- регулювання темпу мелодій;
- мікрофон;
- підставка для нот;
- працює від мережі або батарейок;
- від 4-х батарейок типу “АА” (до комплекту не додано);
- виконано з пластику.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BK Toys |
| Тип | Синтезатор |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 60 мм |
- Ціна: 1 823 ₴

