
Капіталізт Україна» — гра-путник по Україні, що навчальна торгівлі нерухомостю. Гравці мають можливість стати монополістом у галузі нерухомості, туризму та транспорту України, заробивши максимально великий капітал, або стати єдиним гравцем, який не збанкрутував.
Переміщаючи фішки ігровим полем, гравець може купувати нерухомість, брати участь у аукціонах на її придбанні, будувати будинки та підприємства на своїх ділянках, брати кредит у банку під запоруку майна, платитиклампою, штрафи, можливо, навіть опинитися у в'язниці. Водночас гравці побивають на екскурсії по Україні. До комплекту входить туристичний довідник.
Кількість гравців: від 2 до 8.
Комплектність: ігрове поле, 8 фішок гравців, 2 ігрові кубики, комплект ігрових грошей, 28 карток на право володіння об'єктом, 16 карток «Екскурсія», 16 карток «Шанс», правила гри — екскурсійний довідник.
Основні | |
---|---|
Мінімальна кількість учасників | 2 чол. |
Вікова група | Від 8 років |
Призначення | Для компанії |
- Ціна: 190 ₴