

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До набору входить будиночок, меблі та 3 фігурки.
Паковання: картонна коробка.
Розмір упаковки: 52*34*6 см.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий набір принцеси |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі | Princess |
| Вікова група | 3+ |
| Упаковка | коробка картонна |
- Ціна: 238,50 ₴

