

Прогулянкова коляска, чотириколісна. Вік: 0+ місяців, максимальна допустима вага 15 кг. Складається "книжкою".
Загальна характеристика
Прогулянкова коляска, чотириколісна. Вік: 0+ місяців, максимальна допустима вага 15 кг. Складається «книжкою».
Вага: 9 кг. Ширина шасі: 61 см.
- Сонцезахисний козирок
- Кошик для покупок, з тканини
- Оглядове вікно
- Регулювання висоти ручки
- Горизонтальне положення спинки
- Регулювання нахилу спинки, плавне регулювання
- Ремені безпеки, п'ятиточкові
- Перекладина перед дитиною, знімна
- Регулювання висоти підніжки
- Знімний капюшон
Розміри
Довжина: 98 см., ширина: 61 см., висота: 102 см.
Розмір у зібраному вигляді, д×шхв: 61*91*40 см.
Довжина спального місця: 79-95 см.
Ширина сидіння: 36 см.
Глибина сидіння: 29 см.
Колеса Тип коліс: пластмасові, діаметр: 21-25 см., знімні
Подвійні передні колеса
Поворотні передні колеса, з фіксацією
Можливість встановлення колиски
| Основні | |
|---|---|
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість коліс | 6 шт. |
| Система амортизації | Пружини |
| Виробник | Jane |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Поворотні передні колеса/колесо | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Горизонтальне положення спинки | Ні |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Довжина спального місця | 95 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри у зібраному вигляді | 40х61х90 см |
| Ремені безпеки | є, п'ятиточкові з м'якими накладками |
| Тип | прогулянкова |
| Глибина сидіння | 29 см |
| Можливість встановлення автокрісла | є |
| Регулювання висоти підніжки | є |
| Спинка | регулювання |
| Регулювання нахилу спинки | є |
| Кут нахилу спинки | 165 град. |
| Ширина сидіння | 36 см |
| Оглядове віконце | є |
| Кошик для покупок | є, сітчаста |
| Можливість стирати чохол | є |
| Особливості | Можливість однією рукою закріпити люльку або автокрісло (у комплект не входять) |
| Сумісні моделі автокрісел | Jane Rebel PRO, Jane Matrix PRO |
| Можливість встановлення на шасі | автокрісла |
| Розміри сидіння | 95х36х29 см |
| Переноска | немає |
| Можливі варіанти кольорів | червоний, помаранчевий, сірий, синій, чорний |
| Ширина шасі | 61 см |
| Колеса | гумові |
| Розміри | 102х61х98 см |
| Перекладина перед дитиною | є, знімна |
| Аксесуари | адаптери для кріплення автокрісла, дощовик, сумка |
- Ціна: 6 629 ₴

