

Дитяча пісочниця 26 від компанії «SportBaby» — класична пісочниця, яка допоможе вам організувати приємне та корисне дозвілля ваших дітей.
Завдяки простоті конструкції, лаконічності форм і яскравому дизайну, ця пісочниця впишеться в будь-який дизайн заміського будинку або дачі, і не займе багато місця у вашому дворі. Зате у ваших дітей викличе повне захоплення, адже діти просто обожнюють грати в піску!
Малюки можуть годинами малювати на піску, ліпити «куличики», будувати всілякі вежі та цілі міста. Заняття це, як стверджують педагоги та лікарі, не тільки приємне, але й дуже корисне.
Доведено, що ігри з піском цілюще впливають на розвиток дрібної моторики та тактильних відчуттів, а це так само безпосередньо пов'язано з розвитком інтелекту малюка.
Сприяють грі з піском і розвитку творчих здібностей малюка, його фантазії та образного мислення, а виготовлення піщаних фігурок із різних форм допомагає вихованню в дитини посидючості, терпіння й акуратності.
Не менш корисна і ходьба босоніж по піску. Завдяки такому природному масажу зміцнюється склепіння стопи, лікується плоскостопість і захворювання опорно-рухового апарату. Корисна така терапія та для зміцнення нервової системи. Так що похідти босоніж по чистому піску корисно і дітям, і дорослим!
Відповідність ГОСТу
Дитяча пісочниця 26 виготовлена фахівцями компанії «SportBaby» відповідно до сучасних європейських стандартів і відповідає всім вимогам ГОСТу.
Використовувані матеріали
Виріб виготовлений із натуральної сосни, вирощеної в екологічно чистих районах України.
Усі деталі конструкції ретельно висушені на власному виробництві компанії «SportBaby» і відшліфовані до ідеальної гладкості.
Для захисту від гниття, грибка та негативного впливу довкілля всі елементи виробу покриті антисептичним лаком і сертифікованою водостійкою фарбою.
Комплектація товару
До комплектації дитячої пісочниці 26 входить основа з вертикальними дерев'яними бортиками та горизонтальною дерев'яною планкою для сидіння.
Виріб пофарбований у яскраві кольори. За вашим бажанням колірна гама товару може варіюватися.
Характеристики Дитяча пісочниця 26
| Висота | 25 см |
| Ширина | 145 см |
| Довжина | 145 см |
| Матеріал | Сосна оброблена антисептиком |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Кольоровий |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Дерево |
| Розміщення | На вулиці |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | SportBaby |
| Наявність кришки | Ні |
| Тип | Пісочниця |
- Ціна: 1 700 ₴

