



Дитяча прогулянкова коляска Espiro Active — сучасна коляска-тростина з алюмінієвою рамою, характеризується легкою вагою, надійністю, зручністю експлуатації та
Дитяча прогулянкова коляска Espiro Active — сучасна коляска-тростина з алюмінієвою рамою, характеризується легкою вагою, надійністю, зручністю експлуатації та комфортністю для дитини. Вона ідеально підходить для прогулянок у міських умовах, позаяк дуже маневрена завдяки переднім колесам, що плавають. Коляска Espiro Active ваги всього 8,5 кг і легко транспортується за призначену для цього ручку.
Характеристики дитячої прогулянкової коляски Espiro Active:
здвоєні колеса для стійкості
поворотні передні колеса з можливістю фіксації
амортизатори на всіх колесах
гальмо на задні колеса
знімний бампер
регулювання висоти підніжки
плавне регулювання кута нахилу спинки
кошик для речей
поліетиленовий чохол від вітру та дощу, чохол для ніжок, м'яка подушка в комплекті
Розміри коляски Espiro Active:
в розкладеному стані — 106 х 83 х 50 см
у складеному стані — 110 х 38 х 40 см
Вага: 8,5 кг
Виробник: Espiro, Польща
| Основні | |
|---|---|
| Механізм складання | Тростина |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Виробник | Espiro |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 8.3 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Горизонтальне положення спинки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри у зібраному вигляді | 110х31х36 см |
| Ремені безпеки | немає |
| Тип | прогулянкова |
| Глибина сидіння | 22 см |
| Спинка | регулювання |
| Регулювання нахилу спинки | є, число положень - 3 |
| Кількість положень регулювання спинки | 3 |
| Ширина сидіння | 32 см |
| Оглядове віконце | є |
| Кошик для покупок | є, сітчаста |
| Регулювання висоти підніжки | є |
| Кількість коліс | 8, передні і задні здвоєні |
| Розміри сидіння | 32х22 см |
| Переноска | немає |
| Можливі варіанти кольорів | блакитний, зелений, червоний, сірий, синій |
| Колеса | пластикові |
| Поворотні передні колеса/колесо | так, з можливістю блокування |
| Розміри | 108х51х73 см |
| Перекладина перед дитиною | немає |
| Аксесуари | сонцезахисний козирок, дощовик, накидка на ноги |
- Ціна: 3 480 ₴

