
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак із Людиною-павуком обладнаний ортопедичною жорсткою спинкою, широкими лямками, які регулюються за довжиною, прогумованою ручкою.
У рюкзаку одне велике відділення, 3 додаткові кишені
На дні розташовані 4 пластикові ніжки для стійкості
Є світловідбивні елементи
Розмір 35*25*20 см
Товар абсолютно новий, у наявності багато.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 35 см |
| Стать | Для хлопчиків |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Стан | Вживані |
| Ширина | 25 см |
| Глибина | 20 см |
| Колір | Синій |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі | Людина Павук |
- Ціна: 615 ₴

