
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики товару Дитяча гірка
| Висота: | 150 см |
| Ширина: | 30 см |
| Матеріал: | Фанера |
| Тип кріплення: | до спортзалу |
| Вага товару: | 8 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Макс. вага користувача: | 40 кг |
| Скидка: | 20 |
| Цвет: | Натуральне дерево |
| Виробник: | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Гірка |
- Ціна: 501 ₴

