



Касовий апарат "Мій магазин" — це сюжетно-рольова іграшка для дітей.
Дитяча каса допоможе Вашій дитині:
Як правильно себе вести в магазині.
Як відбувається процес продажу товарів.
Як можна розраховуватися — 1.7 чи за допомогою кредитної картки.
У таку гру буде цікаво грати як одному, так і разом із друзями, бути в ролі покупця або касира.
Під час гри малюк не тільки знайомиться з премудрами обліку продажів у магазинах, а й
розвиває в собі логічне мислення,
стає боль дисциплінованим і акуратним,
навчиться рахувати
збільшить словниковий запас.
Переваги касового апарату:
з товарною стрічкою,
є справжній калькулятор,
мікрофон відтворює слова дитини, можна давати оголошення в магазині,
сканер продуктів зі світловими та звуковими ефектами,
кошик з продуктами (риба, консерви, баклажан, перець),
гроші, кредитна картка,
транспортна стрічка для товарів.
Комплектація:
- 1 касовий апарат,
- 1 лоток,
- сканер,
- мікрофон,
- коробочки,
- пляшечки,
- 1 кредитна картка,
- 1 набір монет,
- 1 набір купюр.
У наборі 22 елементи.
Працює на батарейці.
Набір упакований у коробку розміром: 38*18*18 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | Joy Toy |
| Розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | касовий апарат |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 466 ₴

