
Опис
Інформація для замовлення
Характеристики товару Турнік-бруси
| Ширина: | 115 см |
| Матеріал: | Метал |
| Виступ турніка вперед: | 40 см |
| Допустимі навантаження на спортуголок: | 130 кг |
| Тип кріплення: | до стіни |
| Вага товару: | 25 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Цвет: | Білий |
Виробник: Ладас
- Ціна: 520 ₴

