
Опис
Інформація для замовлення
Опис товару Турнік настінний
Турнік No2 — настінний турнік для широкого схоплення:
відстань від стіни — 340 мм;
ширина — 1140 мм;
допустиме навантаження — 130 кг;
вага виробу — 15 кг
Характеристики Турнік настінний
| Ширина | 115 см |
| Матеріал | Метал |
| Перекладины | Металеві |
| Виступ турніка вперед | 34 см |
| Допустимі навантаження на спортуголок | 130 кг |
| Тип кріплення | до стіни |
| Вага товару | 15 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Виробник | Ладас |
- Ціна: 264 ₴

