
Опис
Інформація для замовлення
Опис товару Турнік навісний
Турнік No3 — класичний настінний турнік:
відстань від стіни — 330 мм;
ширина — 550 мм;
допустиме навантаження — 130 кг;
вага виробу — 15 кг
Характеристики товару Турнік навісний
| Ширина: | 60 см |
| Матеріал: | Метал |
| Перекладини: | Металеві |
| Виступ турніка вперед: | 34 см |
| Допустимі навантаження на спортуголок: | 130 кг |
| Тип кріплення: | до стіни |
| Вага товару: | 10 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Цвет: | Білий |
Виробник: Ладас
- Ціна: 195 ₴

