
Опис
Інформація для замовлення
Характеристики товару Турнік для дому
| Ширина: | 115 см |
| Перекладини: | Металеві |
| Виступ турніка вперед: | 34 см |
| Допустимі навантаження на спортуголок: | 130 кг |
| Тип кріплення: | до стіни |
| Вага товару: | 15 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Цвет: | Білий |
| Виробник: | Ладас |
- Ціна: 273 ₴

