
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики товару Спортивний куточок-трансформер від 2 років
| Висота: | 220 см |
| Ширина: | 80 см |
| Матеріал: | Сосна |
| Перекладини: | Бук |
| Виступ турніка вперед: | 65 см |
| Необхідна висота приміщення: | - 2,45 - 2,85 м |
| Мотузка: | Поліпропілен |
| Тип кріплення: | до стіни |
| Розмір коробки: | 117х37х20 см |
| Вага товару: | 30 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Виробник: | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
- Ціна: 2 031 ₴

