




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару Пісочниця вантажівка
Незвичайні ігрові конструкції для ігор на свіжому повітрі — найкращий вибір сучасних батьків. Пісочниця вантажівка дасть вам урізноманітнити ігрові можливості дитини, подарує малюкам масу позитивних емоцій, стане найкращою прикрасою двору або ігрового майданчика.
Гарантована безпека всіх елементів конструкції дасть змогу не хвилюватися за малюка під час ігор.
Зручні лавки з боків пісочниці обов'язково сподобаються і дітям, і дорослим. А кабіна вантажівки з міцної фанери дасть змогу вашій дитині відчути себе в ролі справжнього автопумісничника.
Характеристики Пісочниця вантажівка
| Висота | 180 см |
| Ширина | 145 см |
| Довжина | 2,6 метра |
| Матеріал | Сосна |
| Вага товару | 100 кг |
| Колір | Кольоровий |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Тип | Пісочниця |
- Ціна: 7 984 ₴

