




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару Пісочниця — Пожежна машина
Пісочниця — Пожежна машина — це саме те, про що мріє кожна дитина. Яскрава, містка, безпечна пісочниця в корпусі у формі пожежної машини стане улюбленим місцем дитячих ігор.
Тентовий дах дасть змогу дітям не переривати гру навіть під час негоди.
Кришка-ставні збереже пісок чистим у перервах між іграми.
Оригінальний дизайн, безпечні матеріали, незвичайний формат звичного ігрового простору — все це обов'язково захопить і малюків, і молодших школярів.
Подаруйте дітям радість активних ігор із новою яскравою пісочницею у формі пожежної машини.
Характеристики Пісочниця — Пожежна машина
| Висота | 180 см |
| Ширина | 145 см |
| Довжина | 2,6 метра |
| Матеріал | Сосна |
| Тип кріплення | не вимагає кріплення |
| Вага товару | 115 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Кольоровий |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Тип | Пісочниця |
| Стан | Новий |
- Ціна: 8 318 ₴


