




Ексклюзивне забарвлення універсальної коляски Trans baby Prado! Trans baby Prado — елегантна, надійна та маневрова коляска, для дітей від народження до 3 років. Практична та легка в експлуатації. Посилена амортизація забезпечує м'яку прохідність будь-якими ділянками дороги. Prado, Trans baby основні переваги:
- Обладнана центральною системою гальмування Easy Stop з двох сторін;
- 6 регульованих амортизаторів;
- 5 положень спинки
— комплектується колесами на широкій шині з підшипниками.
У комплекті: конверт, дощовик, кошик для покупок, сумка для мами, накидка на ноги, москітна сітка.
Розміри в розкладеному вигляді (Ш/Д/В): 60см/95см/105см
Внимание!
Ціна вказана за коляску, укомплектовану надувними колесами на спиці. Уточнюйте в менеджера ціну на комплектацію колесами з підшипниками.
| Основні | |
|---|---|
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Перекидна ручка | Так |
| Виробник | Trans Baby |
| Тип коляски | Коляска-трансформер |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Горизонтальне положення спинки | Так |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри у зібраному вигляді | 50х53х80 см |
| Максимальний вік | 3 року |
| Ремені безпеки | є, п'ятиточкові |
| Тип | трансформер |
| Спинка | регулювання, горизонтальне положення |
| Регулювання нахилу спинки | є, число положень - 3 |
| Кут нахилу спинки | 180 град. |
| Кількість положень регулювання спинки | , 3 положення |
| Стійке положення у зібраному вигляді | немає |
| Оглядове віконце | є |
| Кошик для покупок | є, сітчаста |
| Регулювання висоти підніжки | є |
| Кількість коліс | 4, передні і задні одинарні |
| Переноска | є, з жорстким дном |
| Можливі варіанти кольорів | бежевий, блакитний, жовтий, зелений, червоний, помаранчевий, рожевий, сірий |
| Коляска коштує в зібраному вигляді | немає |
| Діаметр коліс | 30 |
| Розміри | 105х60х95 см |
| Перекладина перед дитиною | є |
| Аксесуари | протимоскитна сітка, сонцезахисний козирок, дощовик, накидка на ноги, сумка |
- Ціна: від 5 198,80 ₴






