



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| У комплекті | 2 Сидіння для гойдалки Детальна інструкція з монтажу Свердла та насадки для шурупокрута Болти та шурупи, заглушки для болтів Анкерні кріплення — 4 шт. Канат + Фіксатори для каната — 4 шт. Гак для кріплення гойдалки — 4 шт. Логотип |
| Розмір | 240х240х220 см |
| Необхідний вільний ігровий простір | 690x240x240 см |
| Час самостійного складання, 2 особи | 2 часа |
| Поверхня для встановлення | Газон або шар дрібної гальки, піску (мін.50см). |
| Безпека | Для безпеки користувачів, на початку кожного сезону та двічі на місяць упродовж сезону перевіряйте стан ігрового комплексу. |
| Матеріали | Високої якості, відповідають санітарним стандартам і відповідають вимогам безпеки, спеціально розроблені для дітей, нековзні поверхні ручок, водо- та УФ-стійкі. |
| Виробник | Jungle Gym B.V., Нідерланди |
| Гарантія | 1 рік |
| Попередження | Тільки для домашнього користування. Тільки для використання на вулиці. Максимальна вага користувача — 50 кг. Для дітей від 3 до 10 років. Максимальна одночасна кількість користувачів — 2. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jungle Gym |
| Тип | Гойдалки |
| Розміщення | На вулиці |
| Країна виробник | Нідерланди |
- Ціна: 7 400 ₴

